Posíláme profíky do nebe

Služby – výškové práce

Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Zajistíme montáž, výrobu i dopravu. Máme zkušenosti i s velmi rozsáhlými dodávkami na klíč. Ukázky realizací naleznete v referencích. Poptejte naše služby, nebojíme se žádné výzvy.

Instalace reklam

Potřebujete zavěsit velmi rozměrný bilboard na fasádu či střechu? Reklamu na stožár, most a podobně? Jsme tu pro vás.

Čištění a opravy fasád

Umyjeme fasádu tlakovou vodou, ošetříme přípravky proti plísním a machu. Potřebujete vyspárovat panelový dům? Natřít celou fasádu? Kontaktujte profíky, postaráme se o vaší zakázku od začátku do konce.

Výškové mytí oken

Okna myjeme z lana i z plošin. Rychlá realizace, přijatelná cena.

Montáž solárních panelů

Zadejte svojí poptávku, jsme schopni zajistit komplet montáž včetně zapojení. Rovněž nabízíme mytí solárů a ošetření hydrofobním coatingem.

Rizikové kácení stromů

Bezpečně vás zbavíme starostí s nebezpečným stromem včetně likvidace a odvozu dřeva. Potřebujete strom pouze prořezat a omladit? Umíme, máme dlouholeté zkušenosti. Práce z lana i z plošiny.

Svářecí práce ve výškách

Naši kvalifikovaní odborníci pro vás zajistí kvalitní sváry i na obtížně přístupných místech. Nové instalace i rekonstrukce starších konstrukcí. Revize a posudky. Kontaktujte nás, připravíme pro vás řešení.

Rigging

Zajistíme instalaci zvukové a osvětlovací techniky pro vaší kulturní událost. Máme zkušenosti s instalací i těch největších koncertů ve velkých halách.

Klempířské, pokrývačské i natěračské práce ve výškách

Renovace starých střech, částečné opravy i montáž nových střech. Postaráme se o vaší spokojenost.

Štukatérské práce ve výškách

jedni z mála jsme schopni pro vás zajistit odborníky v této oblasti.